Тридцять років тому у Свято-Іванівській Лаврі вперше відслужили Літургію після років переслідування

26 березня 2020

Тридцять років тому у Свято-Іванівській лаврі Студійського Уставу УГКЦ, яка розміщується у львівському Шевченківському гаю вперше після довгих років переслідування відслужили Святу Літургію.

25 березня 1990 року у лаврі св. Івана Хрестителя (Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького) за участі кількох тисяч вірних УГКЦ біля дерев’яного храму, перенесеного із с. Кривка, вперше за півстоліття комуно-атеїстичних переслідувань була відслужена Свята Літургія.

Фото: ієрм. Всеволод Оліярник, студит, монах Свято-Іванівської Лаври
За матеріалами релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»