Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» отримав від Церкви апарат ШВЛ

16 квітня 2020

15 квітня 2020 року архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк подарував Тернопільському обласному клінічному перинатальному центру «Мати і дитина» апарат штучної вентиляції легень та пральну машину для господарських потреб і забезпечення гігієни в медзакладі.

Пристрої були придбані на кошти курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та священників архиєпархії.

«Церква старається підтримати людей, — наголосив архиєпископ Василій Семенюк. — Ми хочемо потішити, дати пораду, підтримати дух людей. За кошти священиків єпархії та архиєпархіального фонду ми придбали апарат штучної вентиляції легень і пральну машинку, який сьогодні передаємо перинатальному центру. Кожен священик нашої архиєпархії долучився до цієї ініціативи. І якщо цей апарат допоможе врятувати хоча б одне життя, ми будемо дуже щасливі».

За матеріалами Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ