Тернопільські капелани доставили військовим три позашляховики та квадрокоптер

9 листопада 2023

Дбаючи про наших захисників та захисниць у Збройних Силах України, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський владика Василій Семенюк учергове благословив духовну місію серед них.

Тернопільські капелани доставили військовим три позашляховики та квадрокоптер

Цього разу подорож розпочалася з благословення автомобілів та капеланів-волонтерів: отців Романа Дутчака, Тараса Зрайчика та Олександра Фарелюка, також волонтера Данила Дутчака, як повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Впродовж тижня отці відвідали з молитвою та духовною підтримкою військових, які дислокуються на Лиманському та Бахмутському напрямках. Окрім необхідних технічних речей, приємних та смачних смаколиків, було передано 3 евакуаційні автомобілі з високою прохідністю для особливих потреб воїнів, а також квадрокоптер Mavic3 t з тепловізійною камерою.

Особливі слова вдячності кожному жертводавцю, який підтримує ЗСУ, а зокрема митрополитові Василію, Юрію Левковичу, сімʼї священника Володимира Козака, парафіям храму Пресвятої Тройці м. Тернопіль, парафії Пантелеймона Цілителя м. Тернопіль, парафії Бл. свящмуч. Омеляна Ковча с. Підгородне, парафії Св. Архистратига Михаїла с. Максимівка (Збаразький район) та асоціації «Покрова» з м. Генуя (Італія), якою провадять голова Олег Сагайдак та отець Віталій Тарасенко.