Священники та семінаристи позмагалися за першість з гірськолижного спорту

28 лютого 2020

27 лютого 2020 року на території гірськолижного курорту «Буковель» відбулися між’єпархіальні змагання з гірськолижного спорту серед духовенства Української Греко-Католицької Церкви. Цього року турнір був приурочений до 30-ліття легалізації Української Греко-Католицької Церкви.

Священники та семінаристи позмагалися за першість з гірськолижного спорту

Напередодні поєдинку в парафіяльному храмі с. Поляниця єпарх Коломийський Василій Івасюк у співслужінні з численним духовенством відслужив Архиєрейську Божественну Літургію. Звертаючись до присутніх, архиєрей побажав учасникам змагань нових перемог, передав вітання від архиєпископа і митрополита Володимира Війтишина, а також висловив слова вдячності п. Олександру Шевченку за сприяння у проведенні щорічного турніру.

Роздумуючи над Божим словом під час проповіді, єпископ звернув увагу на важливість прощення.

«Швидкими темпами до нас приближається неділя Сиропусна або її ще називають неділею Прощення. Саме слово „простити“ означає подати руку людині, піти назустріч і пробачити їй. Тому Церква спрямовує до людей — науку прощення. Прощення є початком любові на землі і ключем до Небесного Царства. Воно не змінює минуле, але воно прояснює майбутнє», — сказав владика Василій.

Відтак розпочався турнір, який цього року зібрав учасників з різних єпархій. Традиційно змагалися в трьох вікових категоріях. Після двох спусків з гори судді визначили переможців.

У категорії 1975 р. народження і старші:

І місце — о. Віталій Токар (Івано-Франківська архиєпархія)

ІІ місце — о. Дам’ян Кастран, ЧСВВ (Івано-Франківська архиєпархія)

ІІІ місце — о. Петро Попович (Коломийська єпархія)

У категорії 1976–1995 рр. народження:

І місце — о. Андрій Регнер (Івано-Франківська архиєпархія)

ІІ місце — о. Микола Гаєвий (Коломийська єпархія)

ІІІ місце — о. Роман Дутчак (Тернопільська архиєпархія)

У категорії 1996 р. народждення і молодші:

І місце — бр. Петро Попович (Коломийська єпархія)

ІІ місце — бр. Микола Скірчук (Коломийська єпархія)

ІІІ місце — бр. Маркіян Гаєвий (Коломийська єпархія)

Учасники висловлюють щиру подяку пароху с. Поляниця о. Богдану Скірчуку та гірськолижному курорту «Буковель» за допомогу в проведенні турніру.

За матеріалами Коломийської єпархії УГКЦ та Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ