Срібна кнопка для «Живого телебачення» від ютубу: презентація відзнаки і вітання Блаженнішого Святослава

21 травня 2021

Канал «Живого телебачення» в ютубі перейшов позначку в 100 000 підписників. За це відео хостинг нагородив його особливою візднакою — срібною кнопкою. Нагороду в ефірі «Живого телебачення» наприкінці програми «Прямий ефір з Блаженнішим Святославом» у п’ятницю, 21 травня 2021 року, презентував о. Ігор Яців.

«Цю срібну кнопку ми отримали завдяки вам, — сказав о. Ігор, звертаючись до глядачів, і додав: — Ми дякуємо всім, хто є „Живим телебаченням“. Це для нас справді важливий здобуток».

Глава УГКЦ з нагоди отримання відзнаки подякував «Живому телебаченню», яке, як підкреслив, є потужним інструментом спілкування в Українській Греко-Католицькій Церкві. «Сьогодні, в умовах пандемії, для мільйонів українців по цілому світу „Живе телебачення“ є способом спілкування з Богом та спільнотою своєї глобальної Церкви», — сказав він.

Глава Церкви висловив слова вдячності і підписникам, кількість яких на ютуб-каналі «Живого телебачення» сягає вже 118 000.

«Велика подяка вам, нашим глядачам, які дивитеся „Живе телебачення“, які берете участь в молитві та житті нашої Церкви за допомогою цього медіаресурсу. Подяка вам за те, що ви підтримуєте „Живе телебачення“ пожертвами, бо без них такий медіапроєкт не міг би існувати. А без ваших підписувань на канал ми сьогодні не мали б цієї срібної кнопки. Тому всім вам, які вже підписані, і тим, які ще не підписані, я вже наперед сердечно дякую», — сказав Блаженніший Святослав.

Як відомо, срібною кнопкою ютуб нагороджує ті канали, на які підписалися понад 100 000 користувачів. Наступною сходинкою є 1 000 000 підписників, за що ютуб нагороджує золотою кнопкою.

«Давайте, щоб це сталося ще за мого життя», — пожартував о. Ігор Яців, запрошуючи глядачів підписуватись на YouTube-канал «Живого телебачення».

Варто зазначити, що підписані користувачі мають змогу першими дізнаватися про публікацію нових відео і отримувати нагадування про найближчі прямі трансляції.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ