Спільнота катедрального храму м. Чернівці приготувала 60 великодніх кошиків для потребуючих

8 травня 2024

Владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ, освятив 60 великодніх кошиків, приготованих спільнотою соціального служіння катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці.

Половину кошиків було передано потребуючим, якими опікується спільнота, іншу половину — у Чернівецький слідчий ізолятор. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької єпархії УГКЦ.

Учасники спільноти на чолі з о. Віталієм Лаврисем дякують жертводавцям та небайдужим, завдяки яким стало можливим поділитися великодніми стравами з потребуючими.