Секретаріат Всецерковного Патріаршого Собору обговорив можливість невдовзі провести міжнародний онлайн-форум УГКЦ

18 вересня 2021

16 вересня 2021 року відбулася чергова онлайн-зустріч секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору.

В роботі взяли участь секретар VII сесії Патріаршого Собору о. д-р Роман Шафран, член Постійного Синоду УГКЦ владика Теодор Мартинюк, голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою МІОК п. Ірина Ключковська, диякон Сергій Касянчук, директор представництва СКУ в Україні, о. Павло Цвьок, який здійснює служіння в Апостольському екзархаті для українців-католиків у Німеччині і Скандинавії та інші члени секретаріату.

Основним завданням зустрічі стало опрацювання можливості проведення міжнародного онлайн-форуму УГКЦ, який мав би підтримувати активними та актуальними процеси підготовки до VII сесії Патріаршого Собору, а також створити можливості для доповнення та оновлення його основних тем і завдань.

Аналіз ситуації показує, що пандемія буде тривати довший час, оскільки знаходить своє продовження в нових формах вірусу та шляхах його поширення. Саме тому онлайн-форум буде нагодою почути вірних з різних куточків світу, обговорити шляхи розвитку УГКЦ в нових постпандемічних умовах.

За матеріалами пресслужби секретаріату VII сесії Патріаршого Собору