Римо-католицький архиєпископ Мельбурна про призначення владики Миколи: «Несподівана, але чудова новина»

7 жовтня 2024

Римо-католицький архиєпископ Мельбурна Пітер Коменсолі у своїх соцмережах висловив вітання з нагоди призначення владики Миколи Бичка кардиналом. Він запевнив кардинала-номінанта у молитвах та підкреслив, що це призначення свідчить про відвагу та надію для єпархії, Австралії та для Церкви у світі.

«Несподівана, але чудова новина, що владика Микола Бичок, єпископ Української католицької єпархії святих Петра і Павла в Мельбурні, отримав кардинальське звання» — йдеться у дописі архиєпископа Мельбурна на фейсбук-сторінці, як зазначає Департамент інформації УГКЦ.

Архиєпископ Пітер Коменсолі висловив свої вітання, зазначивши, що з моменту першої зустрічі з владикою Миколою у 2021 році в парафії святих Петра і Павла в Мельбурні, мав можливість спостерігати за тим, як «кардинал-номінант живе згідно з серцем Доброго Пастиря, невтомно служачи серед людей, ввірених його опіці».

«Для нас велика честь називати ім’я призначеного кардинала Миколи Бичка серед членів Австралійської єпископської конференції, а також, що важливо, як доброго друга тут, у Мельбурні», — зазначив владика Пітер Коменсолі.

Архиєпископ Мельбурна також відзначив виклики, з якими стикається владика Микола: «Приїхати в нову країну та зіткнутися з руйнівними наслідками, що принесла війна в Україні народові — це був величезний виклик. Проте кардинал-номінант Бичок зустрів цей виклик з гідністю та силою».

«Ми з молитвою підтримуємо владику Бичка, і я особисто молюся за нього та благословляю його, оскільки він готується до виконання цієї нової ролі», — написав архиєпископ Пітер Коменсолі, наголошуючи на важливості молитов за всіх, хто досі живе під тиском війни.

Нагадаємо, що у неділю, 6 жовтня 2024 року, Папа Франциск оголосив, що 8 грудня проведе консисторію з нагоди введення в сан нових кардиналів. У переліку є також владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський УГКЦ з Австралії.

Фото: зі сторінки архиєпископа Пітера Коменсолі у Фейсбуці