При катедральній парафії Святого Миколая у Харкові відбулася презентація фільму про її волонтерську діяльність

14 травня 2024

У неділю, 12 травня, у катедральному соборі Святого Миколая міста Харкова презентували короткий фільм журналістки та телережисерки Тетяни Бабіної «Милосердя як сенс життя».

У фільмі розповідається про перші місяці повномасштабного вторгнення, про початки волонтерської діяльності парафії Святого Миколая, впродовж стрічки своїми історіями ділиться владика Василій та окремі волонтери. Про це повідомляє пресслужба Харківського екзархату.

Тетяна Бабіна, режисерка фільмуТетяна Бабіна, режисерка фільму

На презентацію завітала авторка фільму разом із своєю творчою командою. Пані Тетяна виразила слова підтримки та подяки владиці Василію, а також усім, хто понад два роки волонтерить при соборі.

«Фільм розповідає про нову роль Української Церкви під час війни, про те, як парафія Собору Святого Миколая під керівництвом владики Василія Тучапця сьогодні рятує тисячі людей, надаючи їм допомогу та духовний прихисток», — йдеться в анотації до кінострічки.