Президент Єпископської конференції Італії привітав Главу УГКЦ з ювілеєм інтронізації

25 березня 2021

Кардинал Гвалтьєро Бассетті, Президент Єпископської конференції Італії, надіслав Блаженнішому Святославу вітального листа з нагоди ювілею інтронізації. «Вашою Церквою-мученицею захоплюється весь світ», — пише у своєму листі очільник італійського єпископату.

«У ці дні дякую Богові за дар Вашого покликання, яке ви відчули ще у молоді роки, коли світ довкола вас намагався заперечити існування Бога та зневажити віру, переслідуючи всіх, хто був близький до Церкви», — наголосив кардинал Бассетті у своєму листі. Не зважаючи на жорстокі переслідування в Радянському Союзі, — вважає президент Єпископської конференції Італії, — Блаженнішому Святославу «вдалося зберегти дар покликання», ставши «Главою і Отцем Церкви, яку поручили Вашому проводу Синод Єпископів та Святіший Отець Бенедикт XVI. Церкви-мучениці, якою захоплюється весь світ».

«Ваше Блаженство, продовжуючи лінію ваших святих попередників, я бажаю вам провадити вашу паству на зелені пасовиська, сповнені багатством Божої благодаті, щоб народ Божий споживав нетлінну їжу, яка веде до царства Божого».

Фото з архіву
За матеріалами Секретаріату Глави УГКЦ в Римі для Департаменту інформації УГКЦ