Префект Конгрегації для Східних Церков привітав Главу УГКЦ з ювілеєм інтронізації

28 березня 2021

Кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації для Східних Церков, надіслав на адресу Глави УГКЦ вітання з нагоди десятирічного ювілею його інтронізації. У своєму листі кардинал Сандрі передає слова вітання від очільників та працівників конгрегації.

«Підношу мою особливу молитву до Пресвятої Тройці, щоб за прикладом ваших достойних попередників ви змогли продовжувати та забезпечувати жертовне і плідне душпастирське служіння улюбленій Українській Греко-Католицькій Церкві, повіреній вашій батьківській опіці», — йдеться в листі кардинала Сандрі.

Префект Конгрегації запевнив Блаженнішого Святослава у своїй молитві та висловив слова «глибокої пошани і вдячності» за його служіння.

Додамо, що Конгрегація для Східних Церков є однією з 9-ти конгрегацій Римської курії, завданням якої є допомога та сприяння розвитку Східних Католицьких Церков, збереження їх духовної традиції та забезпечення канонічних прав за межами національних територій. Кардинал Леонардо Сандрі очолює Конгрегацію для Східних Церков з 2007 року. У червні 2017 року на запрошення Глави УГКЦ відбувся його візит до України, у межах якого він також відвідав м. Слов’янськ та зустрівся із вимушено переселеними.

Фото з архіву
За матеріалами Секретаріату Глави УГКЦ в Римі для Департаменту інформації УГКЦ