Представники Пасторально-міграційного відділу УГКЦ зустрілися із кардиналом Клаудіо Ґуджеротті

1 лютого 2024

У Ватикані 31 січня 2024 року відбулася зустріч кардинала Клаудіо Ґуджеротті, префекта Дикастерії для Східних Церков, з представниками Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Під час зустрічі обговорили ситуацію в Україні та діяльність Пасторально-міграційного відділу Української Греко-Католицької Церкви, як повідомляє їхня пресслужба.

Владика Степан представив звіт діяльності відділу за 2023 рік. У компетенції відділу сьогодні перебуває 138 громад в 16 країнах світу, де служать 68 священників УГКЦ. У 2023 році представники ПМВ здійснили 15 душпастирських візитів, під час яких відвідали 37 спільнот. Також на зустрічі обговорили план роботи на найближчий період.

У свою чергу, архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті запевнив, що молиться за український народ та готовий всебічно підтримувати душпастирство вірних УГКЦ поза межами рідної держави.

У зустрічі, окрім владики Степана Суса, взяли участь о. Андрій Гах, заступник Голови ПМВ, та о. Роман Ільницький, секретар ПМВ.

Нагадаємо, що метою Пасторально-міграційного відділу УГКЦ є забезпечення належної пастирської опіки вірним і сприяння розбудові церковних структур УГКЦ там, де їх ще немає та, від імені Глави і Синоду Єпископів УГКЦ, оптимізувати душпастирську опіку вірних УГКЦ на територіях, де немає її церковних структур.