Понад 200 українських дітей з’їхалися на «Веселі канікули з Богом» до американської Парми

14 серпня 2024

У парафії Покрову Пресвятої Богородиці єпархії Святого Йосафата з осідком у м. Парма (США) відбувся табір «Веселі канікули з Богом». У ньому взяли участь 207 дітей із місцевих парафій.

Одну з Літургій під час табору звершив правлячий архиєрей Пармської єпархії владика Богдан Данило. У повчальному слові владика Богдан пояснив дітям значення свята Преображення Господнього. Він поділився з учасниками свідченням Божої присутності в житті та побажав щасливого проведення таборових канікул. Про це з посиланням на пресслужбу Пармської єпархії інформує Департамент інформації УГКЦ.

Організаторами табору виступили молоді аніматори на чолі з о. Богданом Насипаним, сотрудником парафії Покрову Пресвятої Богородиці, який зазначив, що «„Веселі канікули з Богом“ — це чудовий радісний час, наповнений цікавою програмою, який залишає дітям знання про Бога та багато приємних емоцій».

Участь у таборі взяли діти різного віку, поділені на команди. Під час табору діти старших команд пройшли шляхом учасників Всеамериканської молодіжної прощі, яка, як і щороку, відбувалася у червні на посілості парафії Покрову Пресвятої Богородиці. Їм довелося пройти через ліс і річку. У цей час молодші учасники «Веселих канікулів з Богом» мали різні майстер-класи.

Єднала учасників щоденна свята Літургія. Вони спільно проводили різні ігри та змагання, танцювали банси, переглядали християнські мультфільми тощо. На завершення табору діти провели час на водяних атракціонах, які дарували їм позитивні емоції.

Табір завершився спільною Службою Божою для дітей та їхніх батьків. Під час проповіді о. Богдан Насипаний закликав батьків «памʼятати про духовне формування дітей, бути прикладом віри і любові до Бога та дбати про національну ідентичність».

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність Богові за всіх учасників. «Дякуємо за благословення, підтримку та присутність серед нас владиці Богданові Данило. Складаємо подяку пароху парафії Покрову Пресвятої Богородиці о. Михайлові Дроздовському за його служіння в часі богослужінь. Особливу вдячність складаємо всім, хто готував смачні обіди та перекуски для дітей. Дякуємо волонтерам, які приготували територію парафії до проведення „Веселих канікулів з Богом“. Хай Господь щедро благословить усіх і подарує можливість зустрітися в наступному році», — побажали організатори табору.