Помер тато владики Йосифа Міляна

20 жовтня 2021

19 жовтня 2021 року на 92-му році життя переставився до вічності Степан Мілян, батько владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської архиєпархії.

Помер тато владики Йосифа Міляна

«Щойно переставився до вічності мій Батько Степан. Прошу друзів, близьких, родину, співбратів у єпископстві та священстві про молитву за новопреставленого! Прийми Господи у небесні оселі душу слуги твого Степана і даруй йому життя вічне! Вічна пам’ять!», — написав у соціальній мережі владика Йосиф.

Новопреставлений слуга Божий Степан Мілян народився 20 травня 1930 року у селі Добряни, Городоцького району. У лютому 1954 року одружився зі Стефанією Махніцькою. Разом прожили 67 років, народили п’ятеро дітей: 4 сини та одну дочку. У 1993 році похоронили наймолодшого сина Ярослава, який на 28-му році життя трагічно загинув в автокатастрофі.

Степан Мілян усе своє життя прожив у рідному селі, любив українську землю, на якій віддано працював. Він був люблячим чоловіком своєї дружини, добрим батьком для дітей, внуків та правнуків. На його обличчі часто була усмішка, яка зустрічала вдома рідних та проводжала їх у дорогу. Його дбайливий та зосереджений погляд вселяв у серця близьких добро та душевний спокій. Його віра в Бога, християнське життя та вірність Церкві зродили монаше, а відтак архиєрейське покликання владики Йосифа.

Деталі похоронних богослужінь:

20 жовтня, середа

15:00 — Панахида у родинному домі Мілянів (с. Добряни, Городоцького району, Львівської області). Перенесення тіла новопреставленого слуги Божого Степана до храму Святого Івана Богослова УГКЦ в Добрянах.

18:00 — Парастас.

21 жовтня, четвер