«Плодом Патріаршого Собору буде новий душпастирський план Церкви» — Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ

11 серпня 2020

10 серпня 2020 року відбулася чергова зустріч членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору спільно зі синодальною робочою групою з опрацювання Душпастирського плану УГКЦ.

Учасники зустрічі ділилися думками про те, як Церква має жити і діяти в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

Логіка проведення Патріаршого Собору побудована на трьох точках, а саме: «Слухати-Думати-Діяти». Це ті рефлексії, які допоможуть сформувати пасторальне планування.

«Плодом Патріаршого Собору має бути новий душпастирський план» — наголосив під час зустрічі Блаженніший Святослав.

«Треба звернути увагу на глибокі травми, які бентажить суспільство, що веде до агресії» — наголосив Митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк, озвучуючи ті напрацювання, які синодальна група досягла у процесі душпастирського планування.

«Наша церква покликана бути близько людей, щоб зцілювати травми, серед яких є культурні та історичні. Потрібна та близькість, яка здатна лікувати травми» — зазначив владика Борис.

Наступна зустріч має відбутися за участю усіх секретарів єпархіальних соборів.

За матеріалами Секретаріату VII сесії Патраршого Собору