Митрополит Володимир Війтишин провів робочу зустріч з єпископом Едуардом Кавою

21 серпня 2019

В Івано-Франківську відбулася нарада голови Обласної державної адміністрації Дениса Шмигеля з керівниками єпархіальних управлінь УГКЦ, ПЦУ, Римо-Католицької Церкви в Україні. Після зустрічі на запрошення митрополита Володимира Війтишина до архиєпархіального управління завітав єпископ-помічник Львівської архидієцезії РКЦ Едуард Кава.

Митрополит Володимир Війтишин провів робочу зустріч з єпископом Едуардом Кавою

Під час зустрічі архиєреї обговорили актуальний стан розвитку Церкви та висловили сподівання щодо подальшої плідної співпраці.

Окрім того, для владики Едуарда працівники Курії провели цікаву екскурсію, під час якої гість ознайомився з функіонуванням архиєпархіального управління, діяльністю Духовної семінарії, а також відвідав Лікувально-діагностичний центр св. Луки та побачив приміщення навчального корпусу, де розташована Академія Івана Золотоустого.

На завершення архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин подякував владиці Едуарду Каві за візит та плідну співпрацю між Українською Греко-Католицькою Церквою та Римо-Католицькою Церквою в Україні.

Довідка

Владика Едуард Кава — єпископ-помічник Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні із титулярним осідком Цилібії (Республіка Туніс). Народився 17 квітня 1978 року в м. Мостиськах (Львівська область). Богословську освіту здобув у Санкт-Петербурзі (Росія), де в 2003 році отримав ієрейські свячення. З 2017 року — єпископ-помічник Львівської архидієцезії РКЦ. Владика Едуард також є координатором технічного секретаріату Акції «Папа для України».

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ