Митрополит Василій Семенюк передав Великодні дари для військових та потребуючих тернополян

16 квітня 2020

15 квітня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк благословив близько 2 тон продуктів та великодніх страв для військових на передовій та потребуючих мешканців Тернополя. Продукти зібрано старанням курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, священників та жертводавців. Військовим доставлять Великодні дари «Новою поштою».

Також понад 500 продуктових наборів, освячених архиєпископом Василієм Семенюком отримали з нагоди Великодніх свят підопічні «Карітас-Тернопіль» і самотні люди похилого віку Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Пакунки розвезли Тернополем волонтери та працівники «Карітасу-Тернопіль», а священники архиєпархії, які беруть активну участь у соціальному служінні, доставили Великодні продуктові набори для потребуючих у своїх парафіях. Про це повідомили в інформаційному відділі БФ «Карітас».

Владика Митрополит Василій поблагословив кожного, хто отримає ці Великодні дари, та побажав міцного здоров’я, сил, бадьорості і святкового настрою. «Тепер, в часи пандемії, наша Церква — це наш дім — сказав митрополит. — На Великдень треба запалити свічку, вислухати Святу Літургію і помолитися всією сім’єю».

Директор фонду отець Андрій Марчук побажав, щоб «якомога швидше ми здолали епідемію коронавірусу і щоб підопічні, які сумують за „Карітасом“ — змогли повернутися сюди здоровими. Висловлюємо щиру подяку в цей святковий день всім, хто долучився до збору продуктів для потребуючих людей».

«За допомогою наших водіїв, водіїв-волонтерів ці продуктові набори „Великодній кошик“ зможуть отримати як літні люди, які є під нашою опікою в проєкті „Домашня опіка“, так і діти, молодь, які є, перш за все, в проєкті „Молодь з інвалідністю — життя в повноті“, а також у проєкті „Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні“, ну і також різні категорії людей, які є користувачами нашого фонду „Карітас Тернопіль“».

За матеріалами Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ