«Мати Божа, ось твоя Україна і вона кровоточить»: владика Димитрій Григорак розпочав молитву до Пресвятої Богородиці за перемогу

13 травня 2022

1 травня 2022 року владика Дмитро Григорак, ЧСВВ, єпарх Бучацький, розпочав Молебен до Пресвятої Богородиці біля фігури Люрдської Матері Божої в м. Чорткові. Молебен щодня, почергово, відправлятимуть священники місцевих парафій за Україну і її перемогу над російськими окупантами.

Звертаючись до присутніх, владика Димитрій Григорак сказав: «Саме у цей місяць травень Богородиця продовжила свої об’явлення у Фатімі1917 року. Сьогодні і ми кажемо їй: „Мати Божа! Ось Твоя Україна і вона кровоточить“. Вона — наша Мама, а ми — її діти, тому можемо про все їй розповісти і все просити». Про це повідомляє пресслужба Бучацької єпархії УГКЦ.

Далі архиєрей продовжив: «Папа Франциск, Блаженніший Святослав і весь єпископат, духовенство цього року посвятили Росію і Україну Непорочному Серцю Марії. Це не випадок, це прохання Діви Марії. Богородиця має повноту влади, вона просить і Господь виконує. Пречиста Діва Марія має досконалий зв’язок з своїм Сином, вона є нашою заступницею».

«У 1037 році, як каже наш найстарший літопис, Ярослав Мудрий збудував у Києві на „Золотих воротах“ храм Благовіщення. В цьому храмі князь Ярослав Мудрий 1037 року посвятив Київську Русь — Україну — Матері нашого Спасителя, Пресвятій Богородиці. Князь Ярослав Мудрий посвятив Русь — Україну під її материнської Покров. Щодня тут будуть молебні, тому запрошую і заохочую Вас до молитви. Також молімся на вервиці, бо немає потужнішої молитви, як молитва народу на вервиці. Як діти Марії встаньмо до духовної боротьби», — підкреслив єпископ Бучацький владика Димитрій.