Маленька ірландка Еліана віддала всі свої кишенькові гроші для дітей в Україні

15 травня 2022

10-річна дівчинка з Ірландії Еліана віддала усі свої заощадження на потреби дітей в Україні, які потерпають від війни.

Маленька ірландка Еліана віддала всі свої кишенькові гроші для дітей в Україні

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила монахиня-редемптористка УГКЦ с. Антонія Шелепило, яка зараз здійснює місійне служіння на теренах Ірландії і допомагає біженцям. Сестра розповіла, де дівчинці вдалося знайти кошти:

«Це дівчинка Еліана. Вона віддала всі свої гроші для дітей в Україні. 220 євро вона назбирала завдяки „зубній феї“. Це коли у дітей випадають зуби, вони кладуть їх під подушку, а зубна фея приносить тим, хто був чемний, гроші замість зуба. Також у неї недавно було перше Святе Причастя, і з цієї нагоди вона також отримала у подарунок кошти. І все віддала для маленьких українців».

Нагадаємо, що 22 березня ми повідомляли, що понад 6600 біженців від війни в Україні вже прибули до Ірландії, країни з населенням близько 5 мільйонів чоловік. Третина новоприбулих тимчасово розміщується в готелях.

Посол України в Ірландії Лариса Герасько передбачила, що до Ірландії можуть приїхати до 80 тисяч українців, які втікають від війни, після того, як країна відмовиться від візового режиму та запропонує особливий статус біженця на три роки.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae