«Кожен із нас може віднайти зміст свого життя у Божому народженні», — владика Михайло Бубній до вірних Римо-Католицької Церкви

27 грудня 2019

24 грудня 2019 року владика Михайло Бубній, екзарх Одеський, взяв участь в Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди Різдва Христового в римо-католицькому катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Одеса.

Очолив це богослужіння дієцезальний єпископ Одесько-Сімферопольський РКЦ, Броніслав Бернадський. Серед гостей також був присутній єпископ Одеський ПЦУ Павло Юристий.

«Різдво — це свято світла, це є свято Божого Світла, воно пов’язане із спасінням людини», — сказав владика Михаїл у своєму подячному слові. «Бог народився для людини на землі, щоби людина народилася для Бога в небі. Сьогоднішнє свято, це свято народження. Ми святкуємо не тільки народження Божого Сина, але також святкуємо наше народження для Бога, бо кожен з нас може зміст свого життя віднайти у Божому Народженні. Без Божого Народження, наше життя було б беззмістовне», — підкреслив владика.

На завершення, екзарх Одеський привітав владику Броніслава, гостей, вірних катедрального собору та побажав, щоб Різдво Христове принесло більше світла у наше життя та миру для нашої України: «Бажаю Різдвяного світла у Ваших серцях, у Ваших родинах. Божого усім благословення та радісних, щасливих Різдвяних свят!».

Додамо, що у ніч із 24 на 25 грудня в римо-католицьких храмах України відбуваються урочисті богослужіння з нагоди Різдва Христового. 25 грудня Різдво Христове святкує Римо-Католицька Церква, більшість протестантських Церков, а також деякі православні — включаючи Константинопольську (крім Афону), Антіохійську, Олександрійську, Кіпрську, Болгарську, Румунську й Грецьку церкви.

За матеріалами Одеського екзархату УГКЦ