Катехитичні матеріали для духовного читання і зростання у вірі в період карантину

20 березня 2020

Єпархія святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США) із благословення владики Богдана Данила приготувала катехитичні матеріали для духовенства та вірних. У цей нелегкий час карантину запрошуємо Вас поглиблювати свою віру та родинні стосунки через молитву, читання Святого Письма та духовної літератури, діла милосердя та спільне дозвілля.

«Сьогодні нам рекомендують залишатися вдома, щоб запобігти поширенню COVID-19.

Давайте використаємо цей час, щоб бути з нашими родинами та близькими, молитися разом з ними, піклуватися про них та будувати наші сімейні стосунки — домашню Церкву», — йдеться у Зверненні до вірних на офіційному сайті Пармської єпархії святого Йосафата.

Окрім того, усім священникам, вірним та людям доброї волі були запропоновані катехитичні матеріали для духовного читання та зростання у вірі. Матеріали подані у двох мовах: англійською та українською.

1. Літургія і молитва

2. Боже Слово і катехизація