Хресною Дорогою у Ковелі розпочнеться ювілейний рік блаженного священномученика Василія Величковського

15 березня 2023

У Хрестопоклінну неділю, 19 березня 2023 року, у ковельській парафії Блаженного священномученика Василія Величковського розпочнеться ювілейний рік, присвячений пам’яті цього ісповідника віри.

Ювілейний рік буде розпочато 19 березня, у Хрестопоклонну неділю, Хресною дорогою із роздумами над життєвим шляхом священномученика Василія. Вона буде проведена на території ковельської парафії блаженного Василія Величковського, що знаходиться у м. Ковель, вул. Величковського, 2. Початок богослужіння о 15:00. Про це анонсує пресслужба Луцького екзархату УГКЦ.

«До участі у Хресній дорозі запрошуємо духовенство, чернецтво, боголюбивих вірних парафій нашого екзархату, як теж і всіх людей доброї волі. Заохочуємо всіх нас спільною молитвою розпочати ювілейний рік Блаженного Василія, благаючи у Господа благословення для Церкви та миру і перемоги для України», — зазначив один із організаторів ювілейного року та адміністратор парафіяльної спільноті у м. Ковель о. Іван Дутка.

Варто зазначити, що у 2023 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає кілька пам’ятних дат із життя блаженного священномученика Василія Величковського, який свого часу провадив душпастирське служіння на Волинській землі. Це і 120 років від дня народження, і 60 років від початку єпископського служіння, і 50 років його блаженного переставлення до Царства Небесного.

Ковельська парафія Блаженного Василія Величковського перша, і поки єдина в Українській Греко-Католицькій Церкві носить його ймення. Тож цьогоріч спільнота бажає провести цілу низку заходів для вшанування цього великого святителя, мученика та ісповідника віри.