Громада УГКЦ в Аргентині на прощі до Люхана молилася за мир в Україні

27 березня 2023

Громада УГКЦ в Аргентині на чолі з єпархом владикою Даниїлом Козлінським відбула щорічну прощу до національного відпустового місця та Марійського духовного центру в м. Люхані, провінція Буенос Айрес. Головною метою цьогорічної прощі стала молитва за мир і перемогу України та її народу.

Громада УГКЦ в Аргентині на прощі до Люхана молилася за мир в Україні

Вірні єпархії Покрову Пресвятої Богородиці в Аргентині разом із духовенством об’єдналися у гарячій молитві, просячи Всевишнього щедрих ласк, благословення та миру для всього світу, а особливо для України. Про це повідомляє пресслужба Буенос-Айреської єпархії Покрову Пресвятої Богородиці.

Проща розпочалася Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Даниїл у співслужінні з єпархіальним духовенством, за участю сестер Чину святого Василія Великого та чисельної присутності вірних із різних куточків Аргентини.

Під час богослужіння у проповіді архиєрей наголосив на важливості молитви, солідарності та підтримки українському народу. Владика Даниїл нагадав про посвяту Святішим Отцем України та Росії Непорочному серцю Марії.

Варто відзначити присутність новопризначеного Надзвичайного та Повноважного посла України в Аргентинській Республіці п. Юрія Клименка з дипломатичним корпусом, п. Петра Лилика, президента Української центральної репрезентації, культурно-просвітницьких організацій «Просвіта», «Відродження», молодіжних скаутських організацій «СУМ» і «Пласт».

Після Божественної Літургії за звичаєм у крипті базиліки, де розміщена каплиця української громади, було відслужено Молебен до Пресвятої Богородиці.