Владика Даниїл Козлинський

Єпископ Єпархії Покрови Пресвятої Богородиці із осідком у м. Буенос-Айрес (Аргентина)

16 лютого 1952 року у колонії Алту-Параізо (Бом Сусессо, Парана, Бразилія).

10 лютого 1980 року із рук преосвященного владики Єфрема Кривого, єпарха Куритибського.

16 вересня 2007 року у храмі Пресвятого Серця Ісусового в містечку Маллет (Парана, Бразилія).

Інтронізація

20 листопада 2016 року у катедральному храмі Покрови Пресвятої Богородиці у м. Буенос-Айресі (Аргентина).

Дитинство і родина

Народився 16 лютого 1952 року в колонії Алту-Параізо (Бом Сусессо, Парана, Бразилія). Хрещений і миропомазаний, а також першу сповідь і св. Причастя прийняв у церкві Покрови Пресвятої Богородиці в рідній колонії Алту-Параізо.

Освіта

У 1965 році вступив до Малої єпархіальної семінарії св. свщмч. Йосафата в Маллет (Парана, Бразилія).

Та, через рік, а саме у 1966 році перейшов до римо-католицької семінарії св. Йосифа у Понта Ґроссі (Парана, Бразилія). Тут закінчив гімназійне навчання і частину класичного ліцею, а завершив студії в Духовній семінарії отців Василіян у Куритибі (Бразилія).

Відтак для продовження свого навчання у 1972 році виїхав до Рима, де студіював і завершив курс філософії в університеті Урбаніанум. По завершенні італійського періоду навчання повернувся до Бразилії у 1976 році.

Однак, на цьому навчання не закінчується, і в 1977 році продовжує і завершує богословські студії в семінарії отців Кларитіан в Куритибі (Бразилія), здобувши ступінь ліцензіату з богослов’я.

10 лютого 1980 року Даниїл Козлинський отримав священичі свячення в церкві Покрови Пресвятої Богородиці у колонії Алту-Параізо (Бом Сусессо, Парана, Бразилія). Святителем став владика Єфрем Кривий, тодішній єпарх Куритибський.

У 1980 році о. Даниїл номінований тимчасовим сотрудником катедральної парафії і наглядачем Великої єпархіальної семінарії св. свщмч. Йосафата в Куритибі.

30 серпня 1980 — стає настоятелем парафії Святого Йосифа Обручника в Дорізоні (Маллет, Парана, Бразилія).

1 вересня 1983 — призначений парохом парафії Пресолодкого Серця Ісусового в Маллет і ректором Малої єпархіальної семінарії св. свщмч. Йосафата.

10 листопада 1986 — парох катедральної парафії Святого Івана Христителя у Куритибі.

6 січня 1993 — стає ректором Великої семінарії св. свщмч. Йосафата в Куритибі. Водночас є головою єпархіальної катехитичної комісії і членом єпархіальної пресвітерської ради. Грамотою від 14 лютого 2000 року призначений настоятелем парафії Святого Йосифа Обручника в Кантаґало (Парана, Бразилія).

У січні 2004 року знову повертається до Рима і вступає на навчання до Папського салезіанського університету (Салезіанум), де студіює і спеціалізується на факультеті катехитики. Там і пише докторську працю.

20 червня 2007 року призначений єпископом-помічником Куритибської єпархії.

16 вересня 2007 року в церкві Пресвятого Серця Ісусового в містечку Маллет (Парана, Бразилія) відбулася архиєрейська хіротонія. Головним святителем з благословення Блаженнішого Любомира Гузара був архиєпископ Лаврентій Гуцуляк, митрополит Вінніпезький, а співсвятителями — владика Володимир Ковбич, єпарх Куритибський, та владика Єфрем Кривий, єпископ-емерит Куритибської єпархії.

22 червня 2011 року Папа Римський Бенедикт XVI призначив єпископа Даниїла Козлинського Апостольським адміністратором вакантної Буенос-Айреської єпархії Покрови Пресвятої Богородиці.

Окрім цього, 12 січня 2013 року Папа Бенедикт XVI призначив єпископа Даниїла Козлинського Апостольським візитатором для вірних УГКЦ, що проживають в Уругваї, Парагваї, Чилі та Венесуелі.

8 жовтня 2016 року Папа Франциск призначив владику Даниїла Козлинського, дотеперішнього Апостольського адміністратора вакантного осідку (sede vacante) української греко-католицької єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина), єпископом цієї єпархії.

Адреса: Rafaela, 3887, C1407 GUG — Ciudad Autόnoma de Buenos Aires, ARGENTINA-АРГЕНТИНА

Телефон: +54 (11) 4674-28-95

Ел. пошта: [email protected]