Голова Пасторально міграційного відділу УГКЦ зустрівся із Послом України в Литві

2 жовтня 2020

У межах душпастирського візиту до Литви, який розпочався 1 жовтня 2020 року, Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус зустрівся з Послом України в Литві Володимиром Яценківським.

Дипломат подякував єпископу за сприяння, що Українська Греко-Католицька Церква надає українцям, які живуть і працюють у Литві. І підкреслив особливу роль УГКЦ для української громади.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання, релігійну ситуацію в державі та спільні ініціативи, які планується реалізувати в майбутньому.

«У розмові підсумували життя та діяльність УГКЦ у Литві, обговорили організацію дитячих літніх та зимових таборів, працю із студентською молоддю, розвиток нових громад», — розповів владика Степан.

Голова ПМВ також висловив велику вдячність отцям Василіянам, які за прикладом святого Йосафата Кунцевича активно ведуть душпастирську діяльність у Литві.

У зустрічі також взяли участь настоятель монастиря Пресвятої Трійці у Вільнюсі о. Микола Козелківський, ЧСВВ, заступник голови ПМВ о. Андрій Гах та секретар ПМВ о. Роман Ільницький.

Наразі в Литві мешкає 64 тисячі українців.

За матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ