Глава УГКЦ зустрівся з Послом Канади в Україні

24 січня 2020

24 січня 2020 року в резиденції Глави Української Греко-Католицької Церкви у Києві відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, із Надзвичайним і Повноважним послом Канади в Україні п. Ларисою Ґаладзою. Зустріч відбулася на прохання Посла, яка в листопаді 2019 року розпочала в Україні свою дипломатичну місію.

Глава УГКЦ зустрівся з Послом Канади в Україні

На початку зустрічі Блаженніший Святослав привітав п. Ларису Ґаладза з початком її служіння в Україні та побажав плідної праці для добра українського і канадського народів. Також Глава УГКЦ подякував за присутність у Патріаршому соборі під час хіротонії владики Степана Суса.

Пані Посол подякувала Блаженнішому Святославу за його співчуття, яке він висловив у день авіакатастрофи українського літака в Ірані. «Важливо, що ваше співчуття було скеровано до всіх рідних і близьких загиблих без огляду на національність та релігійну приналежність», — зазначила Лариса Ґаладза.

Відтак сторони обговорили широке коло питань, особливо звертаючи увагу на роль Церкви у сучасних обставинах життя української держави.

Довідка

Лариса Ґаладза є донькою відомого греко-католицького священика з Канади Романа Ґаладзи, який є родом з Терпопілля.

Лариса Ґаладза обіймала посаду генерального директора Департаменту стабілізаційних та миротворчих операцій МЗС Канади, куди прийшла з Міністерства імміграції, громадянства та біженців Канади. Свою кар’єру пані Ґаладза розпочала у Міністерстві оборони Канади, після чого змінила низку посад у державній сфері. Протягом останніх років вона неодноразово бувала в Україні.

З 2019 року — Надзвичайна і Повноважна Послиня Канади в Києві (Україна).

26 листопада 2019 року вручила копії вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ України Василеві Боднарю.

19 грудня 2019 року — вручила вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ