Глава УГКЦ висловив співчуття владиці Йосифові Міляну з приводу смерті його батька Степана Міляна

20 жовтня 2021

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав висловив співчуття єпископу-помічнику Київської архиєпархії владиці Йосифові Міляну з приводу відходу у вічність його батька Степана Міляна.

«Із сумом сприйняли ми звістку про те, що упокоївся в Господі Ваш дорогий батько Степан. Прийміть наші щирі співчуття та запевнення в молитвах за новопреставленого», — написано у листі-співчутті.

Глава Церкви також запевнив владику Йосифа у молитві за матір, яка втратила чоловіка. За його словами, проживши разом довгі роки, вони склали іспит доброго християнського подружжя.

Дякуємо Богові, — мовиться у листі, — що пан Степан належно виховав свого сина, який сьогодні, стоячи при престолі Всевишнього, молитиметься за упокій його душі і прощення гріхів. Хіба можна бажати більшої ласки?

«Хай Господь Бог зарахує покійному всі його старання і, вислухавши Ваші синівські молитви, прийме до свого Небесного Царства. Прохаємо нашого Небесного Отця, щоб простив новопреставленому рабу Божому Степанові всі прогрішення, вольні й невольні, і дарував вічне життя. Віддаємо душу покійного в руки безмежного Божого милосердя та з вірою промовляємо: „Несказанної слави Твоєї сподоби, Христе, того, що до Тебе переставився, де є житло тих, які веселяться, і голос чистої радості“. Вічна йому пам’ять!» — сказано у листі Отця і Глави Церкви.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ