Глава УГКЦ привітав владику Петра Голінея з 25-річчям священничих свячень

29 листопада 2023

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав єпископа-помічника Коломийської єпархії Петра Голінея з нагоди 25-річчя священничих свячень.

Глава УГКЦ привітав владику Петра Голінея з 25-річчям священничих свячень

Глава Церкви висловив вдячність Господеві за дар життя, священничого служіння та всі дари, якими Він так рясно наділив владику Петра і які той щедро примножив. Повідомляє про це Департамент інформації УГКЦ.

«Разом із Вами, — пише Блаженніший Святослав, — з молитовною вдячністю згадуємо, як Ви отримали з рук ісповідника віри владики Павла Василика дар священства».

«Ваше жертовне священниче служіння принесло чимало плодів для нашої Церкви, яка, мужньо вийшовши з підпілля, ставала видимо присутньою у своїх храмах. Не можна оминути увагою і час Вашого душпастирювання в Римі, де Ви причинилися до становлення і розвитку нашого екзархату», — зазначив у привітанні Блаженніший Святослав.