Глава УГКЦ до учасників фестивалю «Вітер На-Дії»: «Нехай вітер Божого Духа підхопить кожного з вас, а надія супроводжує у всіх дорогах земного життя»

12 вересня 2021

Фестиваль «Вітер На-Дії» має дуже багато різних завдань, але покликання одне — допомогти сучасній молодій людині крокувати своїм життям разом з Христом. На цьому наголосив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у відеозверненні до учасників фестивалю, який відбувається сьогодні, 12 вересня 2021 року.

Предстоятель привітав усіх учасників унікальної християнської молодіжної події. А відтак зазначив, що ми як християни сьогодні маємо надію, бо отримуємо її через віру в Бога. Своєю надією, сказав Глава УГКЦ, християни повинні оживляти людство і обставини, усіх людей, які сьогодні є поруч і живуть в нових обставинах історії України і світу.

«Сьогодні наш молодіжний фестиваль має дуже багато різних завдань, але покликання одне — допомогти сучасній молодій людині крокувати своїм життям разом з Христом», — наголосив Блаженніший Святослав і пригадав про Катехизм для молоді «Ми йдемо з Христом», який кілька місяців тому було презентовано в Українській Греко-Католицькій Церкві.

Вся наша катехитична мандрівка, до якої ми закликаємо кожного сторінками цього Катехизму, — звернув увагу Отець і Глава УГКЦ, — нав’язана до Біблійної події — подорожі Ісуса Христа зі своїми учнями до Емаусу, в якій Ісус Христос заглиблюється у їхню розмову, яку вони ведуть по-дорозі.

«Сумніви, болі, радості, а навіть розчарування учнів є важливими для самого Христа. Це означає, що сьогодні вони є важливими для нашої Матері-Церкви», — сказав він.

«Христос запитує: Про що ви між собою дискутуєте, навіть тут зібрані на фестивалі Вітер На-Дії? Чим ви живете? Якими є ваші проблеми? Бо все те, чим ви живете є дуже важливим для Христа. Саме тому Він заглиблюється у ці дискусії, сумніви, намагається стати поруч і йти разом і промовляти до молодого серця. Так само Він хоче промовляти до вас під час цього фестивалю», — підкреслив Глава Церкви.

«Усім вам, зібраним на цей фестиваль, я хочу побажати, щоб ваші серця горіли, коли Господь Бог до вас промовляє. Щоб Він розігрівав ваші серця Божественною вірою, надією, любов’ю. Щоб ви вернувшись додому і змогли запалити християнською вірою, надією і любов’ю ще тисячі сердець ваших ровесників, рідних та близьких, всіх тих, кого по дорозі зустріните. Радості, миру, Божого благословення зичу усім вам, які берете участь у цьому фестивалі — „Вітер На-Дії“», — побажав на завершення духовний лідер молоді.

Фото з архіву
За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ