Глава УГКЦ Блаженніший Святослав передав медичне обладнання в Ірпінський госпіталь ЗСУ

18 лютого 2020

Сьогодні, 18 лютого 2020 року, у відділення хірургії Ірпінського госпіталю ЗСУ було подароване необхідне медичне обладнання, яке передав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Допомогу для поранених військових передав протоієрей Віталій Воєца, військово-медичний капелан Київської архиєпархії УГКЦ. Священник зазначив, що цього разу було передано діатермокоагулятор ДКХ-250 М та хірургічний відсмоктувач 7 А-23 D. Також була передана фінансова допомога на лікування воїнам. «Війна триває, тому дійсно у різний спосіб маємо бути відкриті на потреби наших захисників і лікарів, що ними опікуються! Нехай кожен з нас робить те, що може, для тих невтомних, хто для нас тримає небо!» — йдеться в повідомленні священника.

Військово-медичний капелан також висловив слова вдячності за підтримку високоповажному пану Онуфрієві Гандзію, о. Володимирові Волошину, душпастирю греко-католицької громади Святих Володимира та Ольги в Інсбруці (Австрія), та о. Юрієві Коласі, вікарію для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії.

Пригадаємо, що 11 листопада 2019 року, в межах підтримки госпіталів ЗСУ, Блаженніший Святослав передав медичне обладнання для відділень Центрального госпіталя ЗСУ міста Києва.

Раніше, під час офіційного візиту в Центральний госпіталь ЗСУ, який відбувся 5 листопада 2019 року, Блаженніший Святослав, звертаючись до воїнів, наголосив: «Українці, які живуть на вільній від військової агресії території, мають розуміти, що завдяки Вашим ранам вони можуть мирно жити».

За матеріалами Київської архиєпархії УГКЦ