Глава Церкви у Варшаві помолився за упокій владики Василя Медвіта

13 вересня 2024

Одразу після відходу до вічності блаженної пам’яті владики Василя Медвіта Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав помолився за упокій новопереставленого архиєрея.

Глава Церкви у Варшаві помолився за упокій владики Василя Медвіта

Блаженніший Святослав відслужив панахиду у храмі Успіння Пресвятої Богородиці при монастирі отців василіан у Варшаві, де після тривалої хвороби й помер владика Василь 12 вересня о 20:00 за місцевим часом. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Дивне провидіння Боже, що я сьогодні тут…», — зазначив Предстоятель.

Разом з Главою Церкви за упокій свого співбрата у монашестві помолилися о. Петро Кушка, ЧСВВ, і о. Амброзій Козак, ЧСВВ.

Блаженніший Святослав закликає всіх вірних і духовенство УГКЦ молитися за упокій душі новопереставленого слуги Божого архиєрея Василя.

Нагадаємо, зранку 12 вересня Глава Церкви відвідав важкохворого єпископа-емерита, з яким ще поспілкувався і запевнив у духовній підтримці та молитві за нього.