Єпископи пояснюють катехизм для молоді у Німеччині

3 жовтня 2024

27 вересня 2024 року відбулась перша онлайн-зустріч молоді з єпископами Української Греко-Католицької Церкви, під час якої архиєреї пояснюватимуть юним українцям катехизм «Ми йдемо з Христом». Ця просвітницька ініціатива започаткована Комісією у справах молоді та академічного душпастирства Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії.

Єпископи пояснюють катехизм для молоді у Німеччині

Перша зустріч відбулась під проводом владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії, який зазначив, що через цей проєкт спілкування з молоддю церковний провід хоче допомогти молодим людям пережити зустріч із Богом, а також збагатитися богословськими знаннями. Про це повідомляє місцева пресслужба.

«Бог відкривається, показується і промовляє до світу — це є вияв Його доброти, мудрости і остаточної любови. Господь тим самим запрошує людину до вічного буття», — сказав єпископ, звертаючи увагу молоді на важливість та силу Божого Слова.

«Боже слово живе і діяльне. Коли воно звучить через вуста пророків, воно змінює дійсність, хід історії, воплочується і стає подією. У тому є життєдайна дійсність Божого слова. Сказане Боже слово пояснює події і творить нові сторінки історії в житті людини, родини і усього людства», — підкреслив архиєрей.

Також зустріч була насичена запитаннями від молоді до владики Богдана. На завершення апостольський екзарх закликав молодь бути активними на парафіях, проповідувати свою віру, порівнюючи юних українців із апостолами.