Екзарх Одеський владика Михайло Бубній висловив співчуття з приводу загибелі людей під час пожежі в Одесі

9 грудня 2019

Екзарх Одеський УГКЦ владика Михайло Бубній висловив співчуття і молитовну близькість з приводу загибелі людей і руйнувань, завданих жахливою пожежею в Одесі.

СПІВЧУТТЯ

преосвященного владики Михайла Бубнія, екзарха Одеського УГКЦ,
з приводу загибелі людей під час пожежі в коледжі в Одесі

Від імені духовенства, монашества та вірних Одеського екзархату Української Греко-Католицької Церкви висловлюю щирі співчуття батькам і родичам загиблої Ксенії Бабенко, а також нашу солідарність сім’ям та родичам постраждалих в наслідок страшної пожежі, яка спалахнула 4 грудня в будівлі Коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Одесі. Ми щиро сподіваємося, що ті, про яких говорять, що вони зникли безвісті, віднайдуться.

Єднаємося з вами в горі і стражданнях, яке Ви переживаєте цими днями, просячи нашого Господа Ісуса Христа захисту і помочі. Душу новопереставленої Ксенії поручаємо Божому милосердю, а для всіх скалічених, поранених чи постраждалих благаємо у Господа швидкого одужання.

Доручаю душпастирям Одеського деканату в суботу 7 грудня, після Святої Літургії, відслужити поминальне богослужіння (Панахиду) за упокій душі усопшої раби Божої Ксенії. Вічная їй пам’ять!

† Михайло Бубній,
екзарх Одеський