«Діліться цією радістю Бога-з-нами із тими, із ким зустрінетеся!» — владика Богдан Данило

28 січня 2023

Єпископ єпархії Святого Йосафата для українців візантійського обряду із осідком у м. Парма (штат Огайо, США) владика Богдан Данило у ці Різдвяні свята бажає відчути попри біль і страждання ту радість, яка приходить у вигляді маленького Дитяти із небес.

Христос Рождається! Славіте Його!

Більше двох тисяч років тому ангел сповістив пастушкам: «Не бійтеся! Я звіщаю вам велику радість…» У цей світ темряви приходить Спаситель — Еммануїл, «Бог-з-нами». Пастушки, йдучи за голосом, зустрічають новонародженого Христа. І цей страх перетворюється у величезну радість. Це радість їхнього життя і водночас та радість, якою вони діляться з іншими.

Сьогодні, у навечір’я Різдва Христового, у нашому житті, у житті наших громад та родин існує багато страху і темряви. Особливим страхом є війна в Україні і ця темрява терпінь, знущань над українським народом. Це момент, у якому прихід Христа може дати радість.

Я молюся за те, щоб це святкування навечір’я Різдва Христового і самого празника були моментом радості для кожного із нас — радості у нашому житті, суспільстві, родинах. Щоб цей Цар миру, що приходить, дарував радість і мир нам та страждаючій Україні.

Бажаю усім священнослужителям, монахам і монахиням, вірним нашої Церкви радісних свят Різдва Христового! Діліться цією радістю із вашими найближчими, діліться цією радістю Бога-з-нами із тими, із ким зустрінетеся.

Христос Рождається! Славіте Його!

† Богдан Данило,
єпископ Пармської єпархії Святого Йосафата