Декрет проголошення Екуменічної концепції УГКЦ

Української Греко-Католицької Церкви

СВЯТОСЛАВ

Мир у Господі!

Сучасний стан розділення християнства можемо вважати хворобою, яку зцілить тільки Божа любов і благодать Святого Духа, а благальні слова Господа нашого Ісуса Христа, що ними Він молився — «Щоб усі були єдині: як Ти, Отче, в Мені і Я — в Тобі, щоб і вони в нас одне були, щоб світ увірував, що Ти послав Мене» (Ів. 17, 21), не можуть бути байдужими жодному з Його послідовників.

Зважаючи на важливість екуменічного руху, Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в м. Івано-Франківську 31 серпня — 6 вересня 2015 року Божого, висловив переконання, що єдність Христових учнів — це заповіт Христа, за здійснення якого відповідальні всі, як ієрархи, так і духовенство та миряни.

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков,

проголошуємо терміном на п’ять років

Екуменічну концепцію Української Греко-Католицької Церкви,

затверджену Синодом Єпископів УГКЦ,
що відбувся в м. Івано-Франківську 31 серпня — 6 вересня 2015 року Божого (постанова № 25),

і постановляємо:

впровадити її в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному веб-сайті Української Греко-Католицької Церкви (ugcc.ua) [див. кан. 15 Канонів партикулярного права УГКЦ].

Текст цього Правильника має бути також опублікований у «Благовіснику Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви».

† СВЯТОСЛАВ

о. Микола Сулима,