Чин архиєрейського найменування владики Степана Суса відбувся у Києві

12 січня 2020

11 січня 2020 року в Патріаршому соборі Воскресіння Господнього у Києві звершили Велику вечірню з Чином найменування Куріального єпископа Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зігріса владики Степана Суса.

Чин архиєрейського найменування владики Степана Суса відбувся у Києві

На початку Чину владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду Єпископів УГКЦ, зачитав два Декрети Глави УГКЦ: Декрет про проголошення та поставлення отця Степана Суса єпископом УГКЦ з титулярним осідком Зігріса, а також Декрет про призначення його єпископом курії Верховного Архиєпископа УГКЦ. Опісля новопризначений владика Степан проголосив визнання віри та, поклавши руку на Євангеліє, склав присяги на вірність Вселенському Архиєреєві та Главі й Отцю УГКЦ.

Завершився чин молитвою до Святого Духа за нового єпископа нашої Церкви, після чого Блаженніший Святослав подякував єпископам УГКЦ та численним гостям, які прибули на це гарне, світле, урочисте торжество, яке, за його словами, «так співпадає із духом різдвяної радості».

Опісля новонаречений владика відслужив Велику вечірню.

Пригадуємо, що Архиєрейська хіротонія нового єпископа УГКЦ відбудеться завтра, 12 січня 2020 року, об 11:00 у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.

Як ми повідомляли, 15 листопада 2019 року у Ватикані було проголошено про те, що Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, отримавши попередню згоду від Папи, здійснив канонічне обрання отця Степана Суса, священника Львівської архиєпархії УГКЦ, єпископом Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа. Йому надано титулярний осідок Зіґріса.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ та Київської архиєпархії УГКЦ