«Час кризи — можливість побудувати якісні стосунки із Богом». Відеоблог № 92 владики Венедикта Алексійчука

25 грудня 2020

Про кризу та її позитивний аспект для духовного життя роздумує у черговому відеоблозі «Школи молитви» правлячий архиєрей Чиказької єпархії Святого Миколая владика Венедикт Алексійчук.

Напевно, кожен із нас переживав якісь кризи та проблеми. Кожен переживав це досить трагічно, об щось було добре укладене, добре йшло, а потім в певний момент з’являлися якісь проблеми і все руйнувалося. Криза наших падінь і невдач часто нас знеохочувала.

Та якщо дивитися на історію Церкви, то часто ці моменти криз ставали переломними. Життя Марії Єгипетської, яка була блудницею і грішницею і навіть не могла увійти до храму, є свідченням того, як певний момент здатен змінити все ― вона покаялася, навернулася і перейшла до нового життя. Так і святий Августин, який також провадив безбожне життя, саме в час своєї життєвої кризи прийшов до Господа.

Наші кризи також творять нові можливості. Ці ситуації аналізують те, як ми жили до того. Це можливість збудувати щось нове.

Я переконаний, що Всевишній дає нам кризи, бо хоче змінити щось у нашому житті. Бог посилає певні обставини, які руйнують все, що було до того і на тому місці ми можемо збудувати прекрасні стосунки із Ним.

Кожна криза, кожна трудність ― це нагода наново вибудувати наші стосунки з Богом у час молитви.

За матеріалами офіційного youtube-каналу Чиказької єпархії Святого Миколая та «Дивенсвіт»