«Бог іде зі своїм народом»: оголошено тему 110-го Всесвітнього дня мігранта і біженця

23 лютого 2024

На темі Церкви як паломниці буде зосереджене послання Папи Франциска на цьогорічний Всесвітній день мігранта і біженця.

«Бог іде разом зі своїм народом», — таку тему матиме вже 110-й Всесвітній день мігранта і біженця, який Католицька Церква відзначатиме 29 вересня 2024 року. Про це у четвер, 22 лютого, повідомили у Ватикані, зазначаючи, що цьогорічне послання Святішого Отця зосередиться на мандрівному вимірі Церкви, скеровуючи особливий погляд на братів і сестер мігрантів, які є сучасною іконою Церкви, що перебуває в дорозі.

У повідомленні Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові зазначається, що йдеться про дорогу, що «долається у синодальний спосіб», щоб разом, долаючи всі перешкоди та загрози, дійти до «справжньої батьківщини». «Під час подорожі, де б ми не були, важливо розпізнавати присутність Бога, Який йде зі своїм народом, запевняючи йому провід і захист на кожному кроці; але не менш важливо розпізнавати присутність Господа, Еммануїла, Бога-з-нами, в кожному мігранті, який стукає у двері нашого серця і відкривається на зустріч», — читаємо в комюніке.