Блаженніший Святослав запрошує на святкування 45-ліття Товариства «Свята Софія» у Філадельфії

12 квітня 2019

11 травня у м. Філадельфії (штат Пенсильванія, США), у приміщенні Українського освітньо-культурного центру о 18:00 год. відбудеться святковий бенкет. Бенкет організовують з нагоди 45-ліття Релігійного товариства «Свята Софія» США та відкриття Патріаршого фонду.

«Слава Ісусу Христу! Маю честь запросити усіх, хто підтримує ідею патріаршого устрою нашої Церкви, на особливу зустріч для особливої розмови. З нагоди 45-их роковин діяльності Товариства „Свята Софія“ у Сполучених Штатах Америки ми хочемо відновити, а радше, осучаснити дискусію над патріаршою гідністю нашої Церкви. Усіх Вас хочу запросити на цю зустріч, яка відбудеться 11 травня о 6:00 год. вечора в Українському культурно-освітньому центрі у Філадельфії. Чекаю усіх Вас! До зустрічі у Філадельфії!» — із такими словами звернувся Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав до усіх, хто бажає та має нагоду відвідати благодійний бенкет.

Вартість квитків: 150 дол. від особи

Чеки з позначкою Banquet просимо виставляти на: St. Sophia Religious Association, Inc. і надсилати на адресу:7911 Whitewood Rd., Elkins Park, PA 19027

Зголошення приймаються до 15 квітня 2019 року.

Детальніша інформація на веб-сторінці stsophia.us

Із історією Товариства «Свята Софія» у Сполучених Штатах Америки можна ознайомитися тут.

Довідка

Товариство «Свята Софія» в Сполучених Штатах Америки (далі — ТСС А) заснував Блаженніший Йосиф Сліпий і особисто підібрав і назначив всіх перших членів, на чолі із д-р Романою Навроцькою. 21 квітня 1974 року Товариство — друге з черги після матірної римської «Святої Софії» — було оформлене як неприбуткова корпорація. Патріарх Йосиф покликав його до життя для підтримки та розбудови таких патріарших надбань, як: Собор Св. Софії в Римі, Український Католицький Університет і його дві на той час філії — у Вашингтоні і Філадельфії, храм Святих мучеників Сергія і Вакха з патріаршим двором і музеєм, Студіон.

Товариство Св. Софія в Америці має такі специфічні завдання:

1. Забезпечити матеріяльну базу Українського Католицького Університету і його філій;
  2. Організовувати і проводити курси, симпозіюми, семінари на теми українського богослов’я і культури;
  3. Досліджувати історію християнства, історію Церкви в Україні, українську мову, культуру;
  4. Сприяти розвитку релігійних інституцій та організацій, які зміцнюють патріярхальну структуру Української Католицької Церкви.

Товариство надавало і продовжує надавати численні стипендії для студентів богослов’я й історії Церкви, видало ряд наукових і популярних праць англійською і українською мовами, зорганізувало низку наукових конференцій та спонсорували численні публікації про українську духовість

Найвагомішим осягом Товариства є спорудження Музейно-меморіяльного Комплексу Патріарха Йосифа в рідному йому селі Заздрість на Тернопільщині. Цей Комплекс став справжнім духовим центром, який відвідують тисячі паломників і туристів. При Товаристві діє Центр студій спадщини Патріярха Йосифа, який збирає та опрацьовує матеріяли, що стосуються діяльности Блаженнішого в Новому Світі.

Свою працю Товариство здійснює згідно з заповітом свого основника Патріарха Йосифа. Св. Софія вірно і віддано служить Українській Католицькій Церкві і українському народові. Ця праця була б неможливою без постійної підтримки української громади Америки.

За матеріалами Товариства «Свята Софія» США
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ