Блаженніший Святослав відвідав митрополита Стефана Сулика

10 травня 2019

9 травня під час свого перебування у Філадельфії Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, провідав митрополита Стефана Сулика. У цій зустрічі Предстоятеля УГКЦ супроводжував владика Андрій Рабій, Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії.

Блаженніший Святослав відвідав митрополита Стефана Сулика

Митрополит Стефан сьогодні найстарший за віком єпископ Української Греко-Католицької Церкви. 2 жовтня владиці Стефанові виповниться 95 років. Майже двадцять років владика був правлячим архиєпископом і митрополитом Філадельфійської архиєпархії.

Митрополит Сулик дуже радо зустрів Блаженнішого Святослава ще на порозі дому, де він тепер проживає. І це попри щойно проведену у ці дні операцію на серці. Відбулася тепла, братня розмова, за яку владика Стефан щиро подякував.

«Я дуже хотів провідати владику Стефана, адже наші архиєреї-емерити є справжнім скарбом нашої Церкви. Крім того, хотів йому засвідчити нашу пошану та молитовну пам’ять», — сказав після зустрічі у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ Блаженніший Святослав.

Фото владики Андрія Рабія
За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ