Блаженніший Святослав Шевчук до випускників УКУ: заражати ближніх надією

5 лютого 2022

Сьогодні, 5 лютого 2022 року, Отець і Глава Українського Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав взяв участь у випускних урочистостях Українського католицького університету. Ділимося кількома думками із його промови до студентів цього університету.

Блаженніший Святослав Шевчук до випускників УКУ: заражати ближніх надією

«Любіть свій народ і будьте патріотами своєї Батьківщини, де б не закинуло вас життя, будьте діяльними і відповідальними дітьми вашого народу. Де би ви не були, зробіть щось добре для своєї Батьківщини. Збирайте, щоби віддати!», ― сьогодні випускників-магістрів Українського католицького університету вітає Глава УГКЦ та Великий канцлер цього університету Блаженніший Святослав Шевчук. Про це повідомляє пресслужба Українського католицького університету на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Ділимось із вами натхненними тезами цієї промови:

• Аби вистояти нам треба бути разом, творити мережу сильних людських стосунків і разом відстояти незалежність нашої держави. Маємо будувати мережеве суспільство і здатність до активної співпраці.

• Той, хто вірить у Бога, у перемогу, вірить у те, що ми здатні перевернути гори — не тільки сам має надію, а й може тією надією заразити інших. Виходьте зі стін УКУ з великою надією.

• Більша радість є давати, ніж брати. Хочу побажати вам — пережити це на власному досвіді — давати іншим наснагу до життя, інші горизонти, бажання жити і будувати.

• Шукайте спільноти своїх однодумців, спільноти Церкви, бо наша Церква готова вас далі супроводжувати у вашому житті.