12 листопада 2022

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав Папську українську колегію св. Йосафата в Римі з 125-річчям від дня заснування і 90-річчям осідку на пагорбі Джаніколо.

«Цього року минає 125 років з дня заснування тоді Рутенської семінарії тут, у Римі. Папа Лев XIII захотів, щоб наша Церква, наш народ мав свою семінарію тут. Вона так шукала свого постійного гніздечка, і наші галицькі владики допомогли їй звити гніздечко на Джаніколійському горбі», — розповів Глава Церкви під час проповіді на Літургії в базиліці Святого Петра у Ватикані 12 листопада 2022 року. Про це зазначає Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель склав слова вдячності ректору колегії отцю Луїсу Касьяну від усієї Церкви.

«Дякуємо разом Господу Богу за ті 125 років студії тут, у Римі. Скільки вийшло з цієї семінарії святих, мучеників, ісповідників, великих провідників нашої Церкви», — сказав Предстоятель.

Блаженніший Святослав зі спільнотою Папської української колегії св. Йосафата, листопад 2022 року, фото пресслужби колегіїБлаженніший Святослав зі спільнотою Папської української колегії св. Йосафата, листопад 2022 року, фото пресслужби колегії