«Берімо за приклад його ревне служіння та любов до Бога і ближнього», — митрополит Володимир Війтишин про блаженного Григорія Хомишина

28 грудня 2020

Сьогодні, 28 грудня, в архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулося урочисте богослужіння з нагоди 75-ї річниці відходу до вічності єпископа Станиславівського владики Григорія Хомишина — блаженного Української Греко-Католицької Церкви. Очолив молитву архиєпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин.

Спільно з митрополитом Володимиром молилися священники та миряни, які здійснюють своє служіння в різних структурах Івано-Франківської архиєпархії: в архиєпархіальному управлінні, Фінансово-юридичному головному відділу, Духовній семінарії, Академії Івана Золотоустого, Католицькому ліцеї св. Василія Великого, Лікувально-діагностичному центрі св. Луки, архиєпархіальному комплексі «Станіславів» та в Департаменті інформації.

Більша частина працівників єдналася в молитві за допомогою онлайн-трансляції.

Після Архиєрейської Божественної Літургії, митрополит Володимир Війтишин також очолив Молебень до Блаженних мучеників Станиславівських, в якому працівники різних структур архиєпархії дякували Господеві за прожитий рік та просили благословення на прийдешній.

Звертаючись до присутніх, митрополит Володимир, перш за все, подякував усім працівникам Івано-Франківської архиєпархії за віддане та жертовне служіння для Церкви і вірних.

«Сьогодні ми бачимо, як розрослася наша Івано-Франківська архиєпархія. В цей день ми також згадуємо 75-ту річницю мученицького відходу до вічності блаженного владики Григорія Хомишина, який працював у нашій Станиславівській єпархії, служив та молився в цьому архикатедральному соборі Воскресіння Христового. Сьогодні Католицькою Церквою він проголошений блаженним, а це означає, що ми маємо на нього дивитися та брати собі за приклад його ревне й святе служіння», — наголосив митрополит Володимир.

Владика також побажав, щоби приклад його служіння та служіння наших блаженних новомучеників постійно надихав усіх працівників Івано-Франківської архиєпархії дивитися в майбутнє, працювати для добра Церкви в єдності та любові один до одного та до Бога.

«Мусимо працювати так, щоби наша праця дозволила нам у майбутньому увійти до вічності, де перебувають наші блаженні, святі, де перебуває і наш блаженний владика Григорій», — побажав митрополит Володимир Війтишин.

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ