Архиєпископ Марселя кардинал Жан-Марк Авелін з нагоди празника відвідав місцеву українську парафію Святого Івана Хрестителя

12 січня 2024

У неділю, 7 січня 2024 року, відбулося святкування парафіяльного празника Святого Івана Предтечі у м. Марселі (Франція), після якого відбувся Чин великого Йорданського водосвяття.

Особливим гостем цього празника став кардинал та архиєпископ Марселя Жан-Марк Авелін, який молився разом з апостольським адміністратором Паризької єпархії Святого Володимира Великого владикою Глібом Лончиною у співслужінні з римо-католицькими священниками Христофом Пургу та Романом Луже. Про це інформує місцева пресслужба.

На святкування прибули також диякони Любомир Пецюх та Жан-Філіп Ріго з дружиною Марі-Аньєс, який відзначав річницю своїх дияконських свячень.

Архиєпископ Жан-Марк Авелін мав нагоду в черговий раз висловити свою підтримку нашому українському народові та запевнив у своїх молитвах за мир в Україні.

З нагоди 10-ти ліття єпископських свячень парафіяльна спільнота подарувала кардиналові ікону Пресвятої Богородиці, написану дружиною місцевого пароха о. Миколи Гривнака — Оксаною Гривнак.

На святкування парафіяльного празника прибули також вірні з Канн.