35 років тому в Івано-Франківську відбулося перше публічне моління після виходу УГКЦ з підпілля

19 серпня 2024

19 серпня 1989 року, у свято Преображення Господнього, яке на той час відзначали за юліанським календарем, під дверима ще закритої церкви святого великомученика Дмитрія, відбулася перша в Івано-Франківську Божественна Літургія після виходу УГКЦ з підпілля. Моління відслужили світлої пам’яті владики Софрон Дмитерко та Павло Василик.

Саме опісля цієї Божественної Літургії розпочалися публічні моління в місті. Про це пригадує Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

«Дякуємо Богові за те, що вже 35 років можемо вільно визнавати свою віру, а попередникам за те, що зберегли її живою за умов жахливих гонінь і переслідувань!» — йдеться на фейсбук-сторінці парафії.