«Живе ТБ» покаже фільм про парафію Святих Володимира і Ольги у Чикаго

23 квітня 2020

У четвер, 23 квітня 2020 року, о 19.00 у прямому ефірі «Живе телебачення» покаже фільм про парафію УГКЦ Святих Володимира і Ольги у Чикаго (США). Фільм створено в межах серії «Жива парафія».

«Живе ТБ» покаже фільм про парафію Святих Володимира і Ольги у Чикаго

Церква Святих Володимира і Ольги, під золотими куполами і оздоблена мозаїкою над входом, що зображує період прийняття християнства за часів Київської Русі, є часткою України та української культури на американській землі.

Парафія Святих Володимира і Ольги від початку свого заснування була релігійним бастіоном української громади в Сполучених Штатах. Церква є однією з визначних пам’яток «Українського села», історичного району в північно-західній частині міста.

Парафію було засновано 28 липня 1968 року при активній участі Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого та за згодою Чиказького владики Ярослава Габра. 20 травня 1973 року Патріарх Йосиф поблагословив наріжний камінь під будову цього храму і надав йому титул «Собору». Серед причин створення нової парафії було прагнення зберегти і дотримуватися традицій Української Греко-Католицької Церкви.

Сьогодні парохом собору УГКЦ Святих Володимира і Ольги є отець Олег Кривокульський.

Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Важливо відзначити, що 5 березня 2020 року у прямому ефірі «Живе телебачення» розпочало покази фільмів про особливі парафії УГКЦ, зняті в різних частинах світу. Минулого разу ми презентували фільм про Життя спільнот УГКЦ в Естонії та Фінляндії. Його можна переглянути тут ↓↓↓

Покази живих парафій відбуваються щочетверга. Наступного тижня дивіться фільм про парафію Святого Іллі у м. Бремптон, що поблизу Торонто.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ