Юрій Макаров буде співрозмовником Блаженнішого Святослава у черговій «Відкритій Церкві»

30 жовтня 2019

31 жовтня 2019 року, о 12.00, у прямому ефірі дивіться програму «Відкрита Церква» з Блаженнішим Святославом. Співрозмовником Глави Української Греко-Католицької Церкви буде журналіст, телеведучий, документаліст, письменник Юрій Макаров.

Під час ефіру співрозмовники говоритимуть про широке коло тем: актуальні питання життя українського суспільства, про війну і мир, про політику і популізм, про вічні теми: віра, прощення, милосердя.

Прямий ефір можна переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

У вересні відбувся попередній прямий ефір «Відкритої Церкви», присвячений Дню Незалежності. Співрозмовником Глави УГКЦ був головний редактор вебресурсу LB.ua Олег Базар.

Запрошуємо переглянути цю програму.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ