Вийшла іспаномовна книжка-інтерв’ю із Блаженнішим Святославом

4 травня 2023

«Під хрестом. Уроки з України» — назва книжки-інтерв’ю із Блаженнішим Святославом, Предстоятелем УГКЦ, авторства Джона Бергера. Вперше вона вийшла англійською мовою у США, нещодавно її було перекладено іспанською мовою та надруковано у видавництві «Idioma. Castellano».

Вийшла іспаномовна книжка-інтерв’ю із Блаженнішим Святославом

Американський письменник і журналіст Джон Бергер веде діалог із Блаженнішим Святославом про розвиток УГКЦ після виходу з підпілля та душпастирське служіння в умовах повномасштабної війни в Україні. У час випробувань і репресій Українська Греко-Католицька Церква залишилася вірною біля підніжжя хреста. Теперішній її Глава Блаженніший Святослав виріс в Україні в час, коли його Церква була нелегальною. У розмові він роздумує і над тим, у якому напрямі рухається сучасний світ, і про роль Церкви в цих процесах. Чималу увагу присвячено темі війни в України, поясненню її причин та ідеологічного підґрунтя. Про це інформує Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

Співрозмовник Блаженнішого Святослава є редактором видання «Aleteia», працював у «National Catholic Register», «Catholic New York» та багатьох інших американських католицьких виданнях понад 25 років.

Придбати книжку можна за покликанням, англомовне видання.