Ви, як Марія, яка каже Богові «так», — владика Давид Мотюк до випускників-катехитів

8 липня 2023

6 липня 2023 року відбулася зустріч голови Патріаршої катехитичної комісії владики Давида Мотюка з випускниками Катехитично-педагогічного інституту УКУ.

Під час зустрічі владика наголосив на особливостях катехитичного служіння, цікавився історіями особистого покликання випускників та умовами катехизації в їх парафіях. Про це інформує пресслужба Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

«Ваше служіння не пов’язане з передаванням інформації. Катехизація — це передавання віри, — нагадав владика Давид цьогорічним випускникам. — У особі кожного з вас між нами є Бог. І це дуже важливо, бо власне присутність Бога у вашому житті і вміння доступно передвати віру іншим є одним з критеріїв успішності парафії».

«Ви тут, бо колись сказали Богу „Так“ на Його запрошення, на Його заклик. І завдяки вашому „Так“ Церква стає сильнішою, — зауважив владика. — Тому сьогодні особливо дякую за вас Господу. За те, що ви власний час і здібності посвятили на служіння Йому і готові особистими свідченнями передавати віру іншим на тому місті, куди приведе вас Господь».

Розпочинаючи із 7 по 9 липня, Патріарша катехитична комісія УГКЦ спільно із Катехитично-педагогічним інститутом УКУ проводить Всецерковну конференцію на тему: «Катехиза і домашня Церква». А у неділю, 9 липня, відбудуться випускні урочистості — вручення дипломів та нагородження кращих катехитів.

Нагадаємо, що Катехитично-педагогічний інститут УКУ — це найбільший навчальний заклад в Україні, який здійснює цілісну підготовку катехитів, вчителів духовно-морального спрямування та провідників спільнот різного характеру служіння в Церкві. Особливістю навчання в інституті є поєднання трьох складових: духовного, інтелектуального та практичного досвіду.