«Ви є дуже важливою генерацією для майбутнього України», — архиєпископ Кельну до українських дітей

19 липня 2024

У десяту річницю від свого призначення на архиєпископа Кельну кардинал Райнер Вьолкі відвідав дитячий християнський табір, в якому беруть участь діти з парафіяльних громад Кельну, Дюссельдорфа і Бонну.

Під час зустрічі кардинала з наймолодшими членами української парафіяльної громади о. Геннадій Аронович представив учасників табору та розповів про укладену програму. Священник наголосив на тому, що фундаментом таборування є зустріч з Христом на щоденній Літургії, а також підкреслив важливість пошуку власного покликання та ідентичності для успішної інтеграції. Про це інформує пресслужба Апостольського екзархату у Німеччині та Скандинавії.

Архиєпископ Кельну в свою чергу висловив солідарність з українським народом та дітьми, які були змушені покинути рідну землю через війну росії проти України. Кардинал, звертаючись до дітей, сказав, що вони є важливою генерацією для відбудови своєї рідної країни після війни в межах кордонів, визнаних міжнародною спільнотою.

Також архиєпископ, відповідаючи на запитання дітей, наголосив на тому, що важливо, щоб Бог був на першому місці у житті та розповів про плекання своєї віри.

Цікавим був момент, коли єпископ Кельну розважався з дітьми, танцюючи банси та співаючи пісні, а також пригощав усіх морозивом.

Наприкінці зустрічі архиєпископ Вьолкі з усіма присутніми помолився за справедливий мир в Україні та уділив своє благословення. Діти, вручаючи поважному гостю ікону Пресвятої Богородиці та окопну свічку, просили його про молитву перед нею за мир в Україні і за всіх українських дітей.